COSMOX
Boeken
Muziek
Film
Games
Acties
Alle onderwerpen
Roman & literatuur
Thriller & fantasy
Jeugd- & kinderboeken
Luisterboeken
Cadeau- & stripboeken
Spiritualiteit & religie
Naslagwerken & woordenboeken
Kookboeken
Reisgidsen & taalgidsen
Hobby & sportboeken
Kunst & cultuur
Politiek & geschiedenisboeken
Business- & managementboeken
Internet- & computerboeken
Gezondheid- & psychologieboeken
Niet ingedeeld boek
Mens & wereld - Sociologie & maatschappij   
AFRI - Jutta Chorus
 €22,50
Op werkdagen voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
bestellen
verlanglijst
envelope Tip dit artikel
rating Beoordeel dit artikel
 
tag Tag toevoegen

AFRI 

paperback

Jutta Chorus

Afri is de kroniek van een negentiende-eeuwse migrantenwijk, die in veertig jaar tijd een Turkse en Marokkaanse enclave werd. Het is het verhaal van de katholieke havenarbeiders die de eerste gastarbeiders belaagden, maar later niet meer waren opgewassen tegen hun overmacht. Het is het verhaal van de Turkse familie Soyçiçek die op een kluitje woont en zich nooit met Nederland heeft kunnen verzoenen. Het verhaal van Mehem, de jonge Marokkaan, die met de wetten van zijn familie brak, zichzelf ontplooide en een kind kreeg met zijn Nederlandse vriendin. Het is het verhaal van moed en onvermogen, van huisvrouw Marian van Rooijen, die elke dag haar eigen wijk schoonveegt, van een onverschillige gezinscoach en een slome stadsmarinier.<
br/>Jutta Chorus verbleef anderhalf jaar in de Rotterdamse Afrikaanderwijk en beschreef van dichtbij de grootste verandering die zich na de oorlog in Nederland voltrok.

Jutta Chorus (1967) is journalist. Ze schreef met Menno de Galan In de ban van Fortuyn over de politieke carrière van Pim Fortuyn. In 2003 kregen zij voor hun bijdragen aan NRC Handelsblad de Prijs voor de Dagbladjournalistiek. In 2005 schreef zij met Ahmet Olgun In godsnaam over de moord op Theo van Gogh.
Minder..
Klantenbeoordeling: beoordeling beoordeling beoordeling beoordeling beoordeling

ISBN: 9789025420413  |  Aantal pagina's: 372  |  Verschijningsdatum: 27-08-2009  |  taal: Nederlands  |  Uitgever: Contact

Klantenbeoordelingen

De klantenbeoordelingen worden gecontroleerd (klik hier voor meer uitleg) voor en na de plaatsing. Als een beoordeling ondanks onze controle toch kwetsend is, klik dan op de 'meld misbruik' link bij de beoordeling.
beoordeling beoordeling beoordeling beoordeling beoordeling
Een boek vol leugens!
G.K. 18-11-2009
Meld Misbruik Dit is een boek vol met leugens over het Afrikaanderwijk.Bij het lezen van het boek geeft mevrouw Chorus het idee dat ze de personen uit het boek zelf heeft gesproken. Dit is niet zo. Ik woon zelf in Afrikaanderwijk en ik kan vertellen dat het er helemaal niet aan toe gaat zoals mevrouw Choris de wijk schets. Bovendien is slecht 1.5 jaar niet voldoende om een deugdelijk onderzoek af te leveren. Dit onderzoek is totaal niet betrouwbar evenals het boek.
 
Meer uit dit genre
ONTMASKERD
Bart de Bondt, Greet Rouffaer
€ 19,90
paperback
CANON VAN DE NATUURKUNDE
Herman de Lang, Vincent Icke
€ 42,50
hardcover
ALLES OVER VERSIEREN
Robert Castermans
€ 12,90
paperback
bottom left corner
promotion
bottom right corner
bottom left corner
promotion
bottom right corner